2024. 11. 18

Felkészülni, vigyázz, MOSS!

A várandósság egyik legjobb része emlékszem az volt, amikor már nem dolgoztam, a szülés előtti pár hét. Rendszereztem és pakoltam a kis zoknikat és rugdalózókat, bodykat a fiókokba. Elképzeltem, hogy a pelenkázónál mi hova kerüljön, hogy esik majd kézre az összes szükséges kellék egy esti, félhomályban végrehajtandó bevetésen. (Az persze más kérdés, hogy végül pelenkáztam mindenhol. Földön, fürdőszobában, ágyon, bent a kiságyban.) 

Anyukámtól sokat kérdeztem akkor és amikor mondta, hogy bizony egy nap öt body és kisnadrág is mosásba kerülhet, kikerekedett a szemem, láttam magam kívülről, amint a fejem felett bonyolult matematikai képletek és szöveges feladatok jelentek meg egy beszédbuborékban.

Hány bodyra van szüksége annak az anyukának, aki újszülött kisbabáját anyatejjel táplálja igény szerint és nincs szárítógépe? Írja fel matematikai művelettel, különös tekintettel a részeredményekre.
    x= fogalmam sincs

Aztán azon merengtem el, hogy hogyan tároljam a kicsi szennyes ruháit. Ne keveredjenek a mi dolgainkkal? Vajon áztatni is kell a balesetes dolgokat? Kerülgethetem a lavórt a fürdőszobában? A szöveges feladat inkább így fogalmazódott meg bennem:

Hány mosásra van szüksége annak az anyukának, aki újszülött kisbabáját anyatejjel táplálja igény szerint és nincs szárítógépe?
    Nyilván erre sem tudtam a választ.

Mennyi-mennyi kérdés és még nem is fogtam a kezemben a gyerekemet. 

Ami majdnem minden kisgyermekes anyának kevés van, az az idő. Jól át kell gondolni, hogy milyen legyen a rendszer. Persze nagyanyáinkhoz képest szerencsésnek mondhatjuk magunkat, az automata mosógép és a korszerű mosószerek megkönnyítik a dolgunkat, de ugye mindenkinek megvannak a maga problémái, így nekünk is. Hányszor indítsam be a mosógépet egy héten? Külön mossam a baba és a család többi tagjának a ruháit? Ahogy pörgettem a lehetőségeket a fejemben, már ott tartottam, hogy naponta legalább háromszor kellene elindítani a gépet és kiírhatom a bejárati ajtóra, hogy Mosó Masa Mosodája. Na nem.

Olyan mosószer kell, ami a kisbabák érzékeny bőréhez gyengéd, de kiszedi az igencsak makacs foltokat. Az idei BabaMama Expon az Ariel és Lenor termékek standját is megtaláljátok, ahol megismerkedhettek az Ariel Sensitive mosószererekkel. Ez a termékcsalád alkalmas arra, hogy az egész család ruháit tisztára varázsolja, hatékony a foltokkal szemben érzékeny bőr esetén is. 

Az Ariel Sensitive Skin Clean& Fresh folyékony mosószer hideg vízben is használható, a kényesebb ruhadarabok is tisztíthatóak vele. Nem tartalmaz festékanyagot, bőrgyógyászatilag tesztelt, az Európai Allergiakutató Alapítvány (ECARF) által jóváhagyott termék, biztonságos a babák számára. 
Extra puhaságot ad a ruháknak, legjobb párost a Lenor Sensitive Cotton Freshness öblítővel alkot, hosszan tartó frissességet biztosít, a puha babaőrnek kényelmes lesz a rugik és bodyk viselése, a növényi alapú összetevőknek köszönhetően.

A standnál azon túl, hogy a Sensitive termékcsaláddal részletesen megismerkedhetnek az odalátogatók, hasznos nyereményekkel lehetnek gazdagabbak. Szerencsekerékkel várják az érdeklődőket. Feltöltődhetünk egy kényeztető kézmasszázzsal, pihenhetünk a lounge-ban, vagy készíttethetünk a fotósarokban családi képet emlékbe. 

Gyere el a BabaMama Expóra, ahol egy helyen térképezheted fel a baba- és bőrápolási termékeket, szakértőkkel beszélgethetsz, ingyenes tanácsadásokon vehetsz részt és színpadi előadásokból is inspirálódhatsz. Kedvezményes belépők november 21. éjfélig elérhetők ezen a linken. Tarts velünk november 22-24. között a Budapest Arénában!

VISSZA

KÖVESS MINKET

Érdekes és szórakoztató tartalmakért kövess minket social média felületeinken is! Kattints, és hangolódj az eseményre velünk!
Sikeresen feliratkozott!
Hiba történt (0)

HÍRLEVÉL

Iratkozz fel hírlevelünkre, és értesülj elsőként a kiállítást érintő hírekről és információkról!